Jesteśmy stowarzyszeniem lokalnych restauracji, które postanowiły stworzyć wyjątkowe miejsce dla miłośników smacznego jedzenia w Tarnowie

Zobacz więcej
Czym się zajmujemy
jemywtarnowie.pl

Jemy w Tarnowie

początki istnienia

Inicjatywa narodziła się w 2020 roku, kiedy wybuchła epidemia Covid, a nasze lokale zamykano i wprowadzano restrykcje.

Postanowiliśmy stworzyć portal, który nie tylko umożliwi łatwe zamawianie jedzenia online, ale także zapewni korzystne warunki dla restauratorów.  27 lipca 2020 roku uruchomiliśmy Jemy w Tarnowie.

Dzięki własnej aplikacji do zamawiania jedzenia mamy na celu ułatwienie Państwu dostępu do różnorodnych kulinarnych smaków, bez wychodzenia z domu. Jemy w Tarnowie to wszystkie smaki Tarnowa w jednym miejscu!

Dzięki własnej aplikacji do zamawiania jedzenia mamy na celu ułatwienie Państwu dostępu do różnorodnych kulinarnych smaków, bez wychodzenia z domu. Jemy w Tarnowie to wszystkie smaki Tarnowa w jednym miejscu!

Portal Jemy w Tarnowie to nie tylko miejsce do zamawiania pysznego jedzenia, ale także element solidarności i wsparcia w trudnych czasach. Wierzymy, że jedzenie łączy ludzi, nawet w najtrudniejszych chwilach, dlatego staramy się być dodatkowym punktem promocyjnym dla restauracji w okresie, gdy wiele z nich musiało stawić czoła wyzwaniom związanym z pandemią. Jesteśmy dumni z tego, że możemy stanowić wsparcie dla miejscowych biznesów, tworząc korzystne warunki dla naszych partnerów.

Dołącz do naszego kulinarnego świata na Portalu Jemy w Tarnowie i razem cieszmy się smakiem lokalnych specjałów. Dla nas ważne jest nie tylko dostarczanie wyśmienitego jedzenia, ale także budowanie społeczności kulinarnych entuzjastów.

Celem stowarzyszenia jest prowadzenie działalności edukacyjnej i promocyjnej zwłaszcza w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach kulinarnych, w szczególności uwzględniając promocję lokalnych obiektów gastronomicznych oraz dziedzictwa kulinarnego polski.

Zajmujemy się również:

  • Prowadzeniem promocji w Internecie oraz mediach społecznościowych tarnowskiej gastronomi.

  • Organizowaniem warsztatów twórczych dla dzieci i młodzieży, seniorów, osób niepełnosprawnych.

  • Organizowaniem konferencji, seminariów, szkoleń i wykładów oraz targów.

  • Organizowaniem wydarzeń kulturalnych.